Dostawcze z windą

Samochód dostawczy to środek transportu przydatny w wielu sytuacjach. Prowadząc firmę transportową, niezbędny będzie zakup takiego auta, jednak trzeba się liczyć z wysokim kosztem takiej inwestycji. Do okazjonalnych prac transportowych, warto zdecydować się na wynajem, który jest dużo korzystniejszym rozwiązaniem. Przeprowadzka czy konieczność przewiezienia większych ładunków to tylko niektóre sytuacje, w których sprawdzi się samochód dostawczy z windą wypożyczony na określony czas.

Auta dostawcze z windą – Śląsk

Prowadząc wypożyczalnię samochodów, staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Z tego względu możemy pochwalić się rozbudowaną flotą pojazdów o różnej ładowności i z dodatkowym wyposażeniem, które wpływa na ich funkcjonalność. W ofercie mamy między innymi nowoczesne dostawcze z windą, które stanowią spore ułatwienie podczas konieczności załadowania dużego ładunku. Obniżana platforma to wygodne rozwiązanie pozwalające ograniczyć pracę, dzięki możliwości wykorzystania wózka do załadowania i wyładowania przewożonej zawartości. Oferujmy wynajem na korzystnych warunkach, a dodatkowo zapewniamy:

  • atrakcyjne ceny,
  • nowoczesne samochody dostawcze z windą,
  • w pełni sprawne i bogato wyposażone pojazdy,
  • minimum formalności,
  • Indywidualne dopasowanie oferty,
  • możliwość wynajmu krótko lub długoterminowego,
  • przeszkolenie z obsługi platformy w autach dostawczych z windą.

Z naszych usług korzystają zarówno firmy potrzebujące nowoczesnych środków transportowych, jak i klienci prywatni. Oferujemy wynajem jednorazowy, jednak jesteśmy również otwarci na stałą współpracę i nawiązanie długotrwałych relacji biznesowych.

Wynajem samochodów dostawczych – Chorzów i Katowice

Zakup samochodu dostawczego jest nieopłacalny, jeżeli ma służyć jedynie sporadycznie. Decydując się na wynajem, możesz zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze. Mamy korzystne ceny, a od naszych klientów wymagamy minimum formalności. Oferujemy auta dostawcze z windą, wyposażone w nowoczesne technologie i automatyczny system sterowania platformą. Pozwala to na ustawienie poziomu windy według własnych potrzeb i ułatwia rozładunek.

Dysponujemy pojazdami o różnej ładowności i parametrach technicznych. Plandeka wykonana jest z trwałego materiału i wyposażona w zamek antywłamaniowy, zapewniający maksymalne bezpieczeństwo ładunku na czas transportu. Swoją działalność prowadzimy na terenie całego Śląska, współpracując z klientami z Chorzowa, Katowic, Bytomia oraz Będzina oraz innych miast na terenie województwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Przeczytaj politykę prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuję