Pomoc drogowa

pomoc drogowa Katowice

Podczas podróży samochodem mogą zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje, które uniemożliwiają dalszą jazdę. Nawet drobna usterka, której nie da się usunąć na miejscu, wiąże się z koniecznością zaprzestania dalszej podróży i wezwania lawety. Warto wtedy mieć telefon do pomocy drogowej, która szybko odbierze samochód i zawiezie go do najbliższego warsztatu.

Nasza firma świadczy usługi holowania na terenie takich miast jak Chorzów, Czeladź, Katowice, Piekary Śląskie i Siemianowice Śląskie. Oferujemy pomoc drogową z natychmiastowym dojazdem na miejsce awarii i bezpiecznym odholowaniem auta.

Pomoc drogowa – nasza oferta

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam bezpieczne holowanie samochodów osobowych i aut dostawczych. Dodatkowo pracujący u nas kierowcy mają wiedzę z zakresu naprawy pojazdów, dlatego większość usterek jesteśmy w stanie usunąć na miejscu, aby umożliwić Państwu dalsze kontynuowanie podróży. Oferowana pomoc drogowa obejmuje:

  • niezwłoczny dojazd do klienta,
  • całodobowe wsparcie,
  • drobne naprawy na miejscu awarii,
  • wymianę opon na trasie,
  • dowóz paliwa,
  • holowanie,
  • transport auta do najbliższego warsztatu.

Dysponujemy nowoczesną lawetą, która umożliwia przewóz każdego auta. Zdajemy sobie sprawę, że czasami drobna usterka uniemożliwia dalszą jazdę, dlatego nasza pomoc drogowa oferuje również podstawowe naprawy na miejscu zdarzenia. Działamy całodobowo, dlatego w każdej sytuacji zapewnimy Państwu niezbędną pomoc, aby umożliwić dalszą podróż.

Holowanie pojazdów osobowych i ciężarowych

Dbamy o najwyższe standardy obsługi, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oferując holowanie dobieramy do tego najlepszy środek transportu. Ponadto wyróżniają nas konkurencyjne ceny i szeroki wachlarz usług. Nasza pomoc drogowa podejmuje się nawet trudnych do wykonania zleceń, holując samochody na wymagających odcinkach tras.

Oferujemy holowanie zachowując przy tym zasady bezpieczeństwa. Współpracujemy z najlepszymi warsztatami w okolicy, dzięki czemu dostarczymy Państwa samochód do sprawdzonych fachowców, którzy szybko usuną usterkę. Zapraszamy do współpracy, jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia, aby mogli Państwo kontynuować dalszą podróż bez przeszkód.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek. Przeczytaj politykę prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuję