Wypożyczalnia samochodów dostawczych, wynajem busów – Sosnowiec

Jako firma KRÓL rent a car działamy w branży już wiele lat. Jesteśmy wypożyczalnią samochodów różnego typu, specjalizujemy się w szeroko pojętym wynajmie pojazdów. Do Państwa dyspozycji starannie przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów dostawczych. Oferujemy także możliwość wynajmu busów. Zakres naszych usług stale się rozszerza, by móc zadowolić i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy maksimum zadowolenia i minimum wszelkich formalności, a także atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny.Wynajem busów Sosnowiec

Obsługujemy zarówno Klientów biznesowych, jak i również indywidualnych z całego miasta Sosnowiec i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą ofertą wypożyczalni samochodów dostawczych i wynajmu busów. W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

W naszej wypożyczalni samochodów dostawczych znaleźć mogą Państwo obszerną i zróżnicowaną gamę pojazdów. Posiadamy furgony, kontenery 8EP, małe pojazdy typu van, dostawczaki z plandekami, plandeki z kabinami sypialnianymi oraz plandeki z windami, które ułatwiają ewentualny załadunek transportowanych towarów. Jak na profesjonalną wypożyczalnię samochodów dostawczych przystało, zależy nam na satysfakcji, a przede wszystkim bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego oferujemy jedynie wynajem samochodów o doskonałych parametrach użytkowych. W zależności od potrzeb naszych Klientów, pojazdy dostępne są w opcji wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego.

Wynajem busów

Katalog naszych usług obejmuje również możliwość wynajmu busów. Na naszą flotę samochodową składają się busy sześcio-, siedmio- i dziewięcioosobowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody w pełni sprawne, posiadające aktualne badania techniczne. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań oferujemy wynajem busów godzinowy, krótkookresowy lub długoterminowy.

Wszystkie pojazdy z wypożyczalni samochodów w czasie trwania najmu objęte są kompleksową obsługą serwisową wraz z gwarancją pojazdu zastępczego w przypadku awarii.