Potrzebne jest Państwu auto dostawcze, bus lub osobówka? Jeśli tak, zapraszamy do współpracy z naszą wypożyczalnią. Zapewnimy Wam dostęp do nowoczesnych, bogato wyposażonych pojazdów, które sprawdzą się zarówno podczas jazdy dla celów prywatnych, jak i profesjonalnych. Dobre ceny i fachowe doradztwo przy wyborze pojazdu idealnego gwarantowane.

Wynajem busów i innych pojazdów na krótko i na dłużej

wynajem brygadówek Piekary ŚląskieNaszą specjalnością jest wynajem busów oraz samochodów dostawczych wysokiej klasy. Rozumiemy, że potrzeby naszych Klientów są różnorodne. Dlatego nieustannie poszerzamy flotę, zapewniając dostęp do pojazdów o różnorodnej pojemności i typach konstrukcji. Oferujemy zatem:

  • wynajem brygadówek – w naszej flocie znajdują się m.in. brygadówki marki Mercedes, odpowiednie np. dla firm budowlanych,
  • wynajem busów – dostosowanych do wykonywania krótkich zadań transportowych, jak i przewozu osób na dłuższe dystanse,
  • wynajem samochodów dostawczych – m.in. marek takich jak: Peugeot, Mercedes czy Citroen – o różnorodnej ładowności i typach naczepy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości i nie wiedzą, na jaki pojazd się zdecydować – służymy pomocą. Wystarczy skontaktować się z doradcą wypożyczalni Król i przedstawić swoje oczekiwania. Podpowiemy, czy lepszym rozwiązaniem będzie wynajem samochodów dostawczych z przyczepą, klasycznych brygadówek czy może busa.

Bez względu na to, czy interesuje państwa wynajem pojazdu na 1-3 dni, czy też na znacznie dłuższy okres – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Na czas wynajmu możemy zapewnić również strzeżony, bezpieczny parking dla Państwa samochodu prywatnego.

Zapewniamy korzystne ceny oraz przejrzyste i uczciwe warunki wynajmu dla każdego Klienta. Więcej informacji przedstawimy drogą telefoniczną, mailową oraz bezpośrednio w naszej siedzibie, która mieści się nieopodal Katowic i Piekar Śląskich. Zapraszamy do podjęcia współpracy.