Wypożyczalnia samochodów dostawczych, wynajem busów – Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy znaną i cenioną w branży wypożyczalnią różnego rodzaju samochodów. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam świadczyć szeroko pojęte usługi na najwyższym poziomie, znamy zróżnicowane potrzeby Klientów w zakresie wynajmu i potrafimy im sprostać. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych, a także oferta z zakresu wynajmu busów stale się rozszerza, by móc zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy maksimum zadowolenia i minimum formalności – a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Współpracujemy zarówno z Klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi z całej Dąbrowy Górniczej i okolic.wypożyczalnia samochodów dostawczych dąbrowa górnicza

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą ofertą. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i czekamy na kontakt.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Do dyspozycji zainteresowanych oddajemy liczną i zróżnicowaną gamę samochodów dostawczych. W ofercie naszej wypożyczalni samochodów dostawczych posiadamy furgony, kontenery 8EP, małe pojazdy typu van, dostawczaki z plandekami, plandeki z kabinami sypialnianymi oraz plandeki z windami, które ułatwiają ewentualny załadunek transportowanych towarów. Jak na profesjonalną wypożyczalnię samochodów dostawczych przystało, dbamy wysokie walory użytkowe naszych pojazdów, a także ich dobry stan wizualny. W zależności od potrzeb naszych Klientów oferujemy w wypożyczalni samochodów dostawczych możliwość wynajęcia krótkoterminowego lub długoterminowego.

Wynajem busów

W katalogu naszych usług znaleźć mogą Państwo także ofertę wynajmu busów. Nasza flota samochodowa składa się z busów sześcioosobowych, siedmioosobowych i dziewięcioosobowych. Zależy nam na satysfakcji, a przede wszystkim bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego oferujemy wynajem busów o doskonałych parametrach użytkowych, posiadających aktualne badania techniczne. Wynajem busów to doskonała propozycja w zakresie transportu gościom, a także wygodna alternatywa dla dużych podróżujących grup. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań oferujemy wynajem busów godzinowy, krótkookresowy lub długoterminowy.