Jak zorganizować komfortowy wyjazd większą grupą? Zadbać o transport uczestników wydarzenia lub materiałów i narzędzi na miejsce pracy, także wraz z ekipą? Odpowiedzią mogą być świadczone przez nas usługi! Prowadzimy wynajem busów, brygadówek, samochodów dostawczych i osobowych, współpracując z firmami oraz klientami indywidualnymi z Bytomia, a także całego województwa śląskiego.

Wynajem busów – Bytom

Niezależnie od sytuacji, w której potrzebne jest przetransportowanie większej ilości osób w tym samym czasie, wynajem busów może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Proponujemy pojazdy 7-, 8-, i 9-osobowe, które bezpiecznie i komfortowo przewiozą pasażerów zarówno na krótszych, jak i na dłuższych dystansach. To wyłącznie nowoczesne samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym o różnorodnych parametrach. Nasza wypożyczalnia busów oferuje zarówno wynajem krótkoterminowy na korzystnych warunkach, jak i długoterminowy z indywidualnie ustalaną ceną. Bus można wynająć na kilka godzin lub miesięcy – wszystko zależy od Państwa potrzeb!

Wynajem samochodów dostawczych i brygadówek

wynajem busów bytom
Jedną z naszych specjalności jest też wynajem samochodów dostawczych. Udostępniamy pojazdy idealne do transportu materiałów na budowę czy też przewiezienia rzeczy podczas zmiany miejsca zamieszkania lub lokalizacji biura. Ponadto w naszej ofercie znajdują się przestronne plandeki, także z windą ułatwiającą załadunek i rozładunek towarów lub sprzętu o znacznej masie. W cenie wynajmu oferujemy również szybkie przeszkolenie z obsługi osprzętu, co gwarantuje bezpieczną i efektywną pracę.

Tym, którzy potrzebują przewieźć nie tylko znaczną ilość rzeczy czy materiałów, ale również kilkuosobową ekipę, proponujemy zaś wynajem brygadówek. Dysponujemy szerokim wyborem pojazdów dla 6, 7 lub nawet 9 osób z dużą przestrzenią bagażową.

Wypożyczalnia busów i nie tylko – dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi? Do największych zalet oferty należą:

  • przystępne ceny wynajmu,
  • elastyczność w zakresie okresu wynajmu i warunków,
  • nowoczesna, różnorodna flota pojazdów,
  • minimum formalności,
  • profesjonalna obsługa,
  • działalność na terenie całego woj. śląskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją!